AraWhatsApp
Since 1998

Ankara'da En Çok Tercih Edilen Eşya Depolama Firmasıyız.

Ankara’da hizmet vermekte olan Ulaşan depo 1998 yılından beri siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin devamı için gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız.

Bünyemizde 30 elemanımız bulunmaktadır. Elemanlarımız alanında uzman ve profesyonellerdir. Elemanlarımız sigortalıdır. 20 araç filomuz bulunmaktadır. Bunlardan 5’i küçük, 5’i orta, 5’i büyük, 5’i ise asansörlü nakliye araçlarımızdır. Ankara Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Karşılıklı sözleşme ile sigorta yapılmaktadır. 7/24 güvenlik kamerası ile depolarımız izlenmektedir.

Temizliğe ve düzene önem verilir. Eşyalarınızın olumsuz hava şartlarınından etkilenmesi için gerekli önlemler alınmıştır. Anahtar teslim uygulamamız bulunmaktadır. Her daim gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen vizyonumuzula sizlere en kaliteli hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz.

Ankara Eşya Depolama

VİZYONUMUZ

Ulaşan depo olarak müşterilerimize faydalı olmayı hedefleyen ileri görüşlülüğümüz ile hareket ediyoruz.
Müşteri memnuniyetiniz temel ilkelerimizin başında yer almaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları sürdürüp müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsiyoruz.Kaliteli bir hizmet ve güvenilir olmakta benimsediğimiz diğer ilkelerdendir.
Yeniliklere açık bir anlayış ile teknolojiye ayak uyduruyoruz.
Müşterilerimize en üst seviyede hizmet sunmak bizim görevimizdir.
Çevreye olan sorumluluklarımızın farkındayız.Buna bağlı sürdürülebilir bir iş yükünü benimsiyoruz.Ekip arkadaşlarımızın iş ile ilgili gelişimlerini destekliyor onları mutlu etmemiz işimizdeki başarı oranlarının yükselteceği bilinciyle destekliyoruz.
Bu vizyon ile hareket eden Ulaşan depo taşıma ve depolama hizmetini layığıyla yerine getirmek ve müşterilerine üst düzeyde bir hizmet sunmak adına varlığını sürdürmektedir.

+0

Depolarımız

+0

Kişisel Müşteri

+0

Kurumsal Müşteri

+0

Tecrübeli Personel

Ankara Eşya Depolama Ailesi

Ankara’nın En fazla tercih edilen firması Ulaşan Depo çalışanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti ile Ankara Eşya Depolama ailemize her gün +1 kişi katmaktayız.

Ankara Eşya Depolama
Ankara Eşya Depolama

MİSYONUMUZ

Ankara evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde 20 adet araç filosu bulunmaktadır.
5 adet küçük nakliye, 5 adet orta Ölçekli nakliye, 5 adet büyük nakliye, 5 adet asansörlü nakliye bulunmaktadır. Asansörlerimiz Avrupa’dan getirilmiş son kalite markalardır.
Kollerimiz oldukça kaliteli kartonlardan yapılmış dayanıklı yırtılması güç kolilerdir. Her kolileme için Pata pat pat Sarma işlemi için gazete kullanmaktayız beyaz eşyalarımız için özel kolilerimiz bulunmaktadır. Monteleme ve Demon-teleme için gerekli alet edevatlarımız bulunmaktadır.
Firmamız gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Yük taşımak için gerekli olan K1 belgesine sahibiz.
Firmamız Yurt İçi ve şehirler arası taşımacılık için src , src1 , src 2 , src3 , src4 belgesine sahiptir. Ayrıca şoförlerimizin psiko teknik raporları bulunmaktadır. 124 adet konteynırlarımız standart boyut depo , büyük ölçekli depo ve xl depo olarak 3 bölüme ayrılmktadır.

Depolarımızda Klima, 7/24 güvenlik kamerası, haftada 3 gün genel, 2 hafta da bir detaylı temizlik yapılmaktadır. Ayrıca depolarımız korona virüs nedeni ile içinde dezenfekte bulunana doğal bitkisel deterjanlar ile temizlenmektedir. 24 saat güvenlik bekçileri tarafından çift vardiya ile dönüşümlü çalışılarak her türlü hırsızlığa karşı önlem alınmaktadır.

Esra Ö.
Esra Ö.
Destek Yöneticisi
Ömer A.
Ömer A.
Yazılımcı
Necibe Ş.
Necibe Ş.
İçerik Yöneticisi
Büşra A.
Büşra A.
Web Tasarımcısı