AraWhatsApp

Ankara Eşya Depolama Depolarımız

Ankara Eşya Depolama Depolarımız

Ankara Eşya Depolama Depolarımız

 

Ankara Eşya Depolama Depolarımız

Ankara eşya deposu firmamız uzun senelerdir siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak daima gelişerek büyümeye firmamızın misyonu ve vizyonu haline getirmekteyiz. Ankara eşya depodu denilince Ankara’da sayılı firmalar arasında bulunmaktayız. Ankara eşya deposu firmamız bütçenize uygun fiyatlar ile tam kalite performans sergilemektedir. Ankara eşya deposu firmamız da en önemli ve güvenli unsur olan sözleşme ve sigortalama işlemi yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz Ankara eşya deposu firmamız da bulunmaktadır.

Tecrübe : Ankara eşya deposu firmamız da bulunan elemanlarımız profesyonel, ve uzman bir kadroya sahiptir. Ankara eşya deposu firmamız da çalışan en yeni elemanımız en az yedi senelik tecrübeye sahiptir.

Odalarımız : Ankara eşya depolama  depolarımız odalarımız her eşyaya uygun bölümlendirilmektedir. Her gün düzenli olarak temizlenmek de COVID-19 kurallarına uygun bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Eşyalarımızın KÜFLENME Paslanma yapmaması için özel önlemler alınmaktadır. Odalarınız her gün düzenli olarak havalandırlarak klima ile oda ısır sağlanmaktadır. Ankara eşya depolama odalarımız güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Anahtar teslim odalarımız için uygun bütçelendirme yapmaktayız.

Standart Depo

Derinlik : 2.5 metre
Genişlik: 1.80 metre
Yükseklik : 1.20
Hacim : 3.30 m3 tür. Standart depolarımız daha çok evde koyacak yer bulamayıp vazgeçemediğiniz eşyalarınızın sığınağıdır. Fiyatı oldukça uygundur. Siz değerli müşterimizin güler yüzü , müşteri memnuniyeti bizim için daha değerlidir. Bazı eşyalar hayatınızda sadece bir objedir ama bu objeden vazgeçmek her zaman kolay olmayabilir. Vazgeçemediğiniz eşyaların deposu olan standart depo her bütçeye uygun oldukça hijyenik depolardır. Yatak , dolap , koltuk , girebilecek genişliktedir. 40 adet araba lastiği sığdırılabilir. Tabiki beyaz eşyayı kolaylıkla içine haps eder . 6 adet çamaşır makinesi veya 5 adet bulaşık makinesi sığdırılabilir.

Büyük Depo

Derinlik : 250 cm
Genişlik : 190 cm
Yükseklik : 220 cm
M3 : 6.30
Bu depolarımız kişisel veya kurumsal her türlü eşyayı bünyesinde bulundurabilen geniş çaplı daha çok tercih edilen depolardır. Bu depolarımızda 12 adet çamaşır makinesi, 6 adet buzdolabı depolanabilir. Kurumsal depolamada 50 adet koli sığabilir. Kişisel genel depolamalarda daha fazla koli girişi boyut farkından depolanabilir.

XLDepo

Derinlik : 2 metre
Genişlik : 1.56 metre
Yükseklik 2.35
Hacim : 7.50
85 araç lastiği , kurumsal işletmede 80 koli genel kişisel eşya depolamada 70 koli veya 6 çamaşır makinesi 3 buzdolabı 20 koli 1 kanepe 2 çift kişilik yatak 1 adet fırın sığabilecek ebattadır. Bu depolar genelde büyük ölçekli kurumsal şirketler tarafından tercih edilir. Kişisel eşya depolamada ev taşıyanlarda genellikle tercih edilir.

Güvenlik kamerası : Ankara eşya depolama firmamızın en çok tercih edilme sebebi güvenlik kamerası olabilmektedir. Tamamen müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız müşterilerimizin eşyalarına değer veriyor ve önemsiyor. Odalarımızın hep her bölümü ayrı ayrı kameralar ile izlenmektedir. Güvenlik üst düzeyde olan Ankara eşya depomuz siz değerli müşterilerimiz için her türlü ayrıntıyı düşünmektedir firmamız da güvenlik kamerası ve güvenlik bulunmaktadır.

2 Comments
mert

Eşyalarımı daha önce bir firmaya depolatmistim.Fakat nemden dolayı bazı esyalarimda zarar oluştu.Esyalarimi depolarına guvenebilecegim bir firmaya depolatmak istiyordum.Ulasan depoya ulaştım sagolsunlar çok ilgilendiler.Mutlaka eşya depolatma ihtiyacınız varsa ulaşan depoya ugramalisiniz.tavsiye ederim sorunsuz bir depolama işlemi gerçekleştirdiler.

Bizi terch ettiğiniz için teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *