AraWhatsApp

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

 Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat ailesi olarak 1998 yılından bu yana düzenli olarak Ankara evden eve nakliyat alanında her daim bir numara olmayı hedefledik. Alanında uzman ekibimiz, profesyonel kadromuz, kaliteli işçiliğimiz ile daima güven arz ettik. Kazandığımız güven ve memnun müşteri potansiyeli ile gelişen Çağa ayak uydurarak, gelişen teknolojilerden yararlanarak Ankara’ evden eve nakliyat firması olan şirketimiz ulaşan depo babadan oğula iş mantığı ile yoluna devam etmektedir.

 

Tecrübe : Ankara evden eve nakliyat firmamız da çalışan elemanlarımız alanında uzman, profesyonel ve oldukça kaliteli işçilikleri ile nam yapmış seçkin elemanlardan oluşmaktadır. Firmamız Ankara’da evden eve nakliyat ailesi olarak elemanlarını tek bir çatı altında birleştirmiş sevgi ve saygı ile gelişen bir firma olmuştur. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız ulaşan depo bu mentalite ile daima müşteri potansiyelini yükseltmiş geliştirmiş ve arttırmıştır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda eleman sayımızı az ya da çok gruplara ayırarak işbölümü yaptırmaktayız. Ankara evde eve nakliyat firmalarının tamamında olması gereken birkaç baş unsur bulunmaktadır. bunları sırası ile başlıklandırmaktayız.

 

Sözleşme : Ankara  evden eve nakliyat firması olarak Ön gördüğümüz bir diğer unsur ise sözleşmedir. Karşılıklı tarafların anlaşabilmesi adına iki tarafı da güvence altına alıyoruz. hukuken geçerliliği sayılan ister elektronik sözleşme ister direk elden sözleşme ile müşterimizin memnuniyetini arttırıyoruz. karşılıklı güven ile çözülemeyecek hiçbir sorun yoktur sözleşmelerimiz de bu duruma öncülük etmektedir.

 

Sigortalama : eşyalarımız herhangi bir çizi ilme kırılma yıpranma hasar görme durumuna karşılık sigortalanmaktadır. Her türlü hasarın bedeli Ankara evden eve ve nakliyat firması olan ulaşan depoya aittir. Yapılan sigortalama ile Eşyalarınızın hasarı giderilerek aklınızdaki soru işaretleri yok edilir.

 

 

Ücretsiz ekspertiz : evlerinizi iş yerlerinizi hastaneleri okulları depolarımızı taşıma kararı aldığınızda yapmanız gereken öncelik Google arama motoruna Ankara evden eve nakliyat yazarak ilk sayfamızda çıkan www.ulasandepo.com sitesine tıklayarak izinle iletişime geçmektir. Karşılıklı yaptığımız telefonlaşma ile evinize iş yerinize ücretsiz ekspertiz yollamaktayız. Ekspertiz taşınacak eşyaların miktarını boyutunu adetini kırılacak sayısının değerli eşya bölümünü ayırt ederek siz değerli müşterilerimize bir fizibilite raporu çıkarmaktadır. çıkan fizibilite raporu ile fiyatlandırma ve kullanılacak nakliye aracı koli miktarı eleman sayısı belirlenmektedir. İsteye dayalı veya gereklilik durumunda Ankara asansörlü nakliyat devreye girmektedir.

Taşıma esnasında uygulananlar:
1- Öncelikle eşya taşınacak adrese intikal edilir.
2-Anlaşma ile belirtilen eşyaların taşınması için kırılacak eşyaları değerli eşyaları belli bir alanı toparlayarak ayırt edilir
3- Eşyalar patpatlarla sarılarak güzelce kutulanır. Koliler dört kat ambalaj bandı ile bantlanır özel koliler kullanılarak beyaz eşyalar korumaya alınır mutfak eşyaları tek tek sarılarak patpatlara yerleştirip kolilere koyulur. Kendi özel şahsi eşyalarınız dışında olan bütün ev aletleri ve mobilyalar beyaz eşyalar bize emanettir.
4.- De monte yapılan mobilyalar dikkatlice asansörlere yerleştirilerek seçilen nakliye aracımıza yerleştirilir. 5- bu işlem yapılırken mutlaka raporlama yapılır.
6.-ikamet edilecek adrese götürülen eşyalar dikkatli bir şekilde indirilir
7- mobilyalar monte edilerek belirtilen alanlara yerleştirilir.
8-taşıma işlemi sonunda siz değerli müşterilerimizin istekleri ve önerileri doğrultusunda yapılması gerekenler tamamlanır.
9- taşıma işlemi bittikten sonra bulunduğumuz mekandan ayrılırken müşteri memnuniyeti adına anketimiz doldurulur.
10- Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra memnuniyetle ortamdan ayrılır.

 

Ankara evden eve nakliyat firmamız hakkında

Ankara evden eve nakliyat firmamız ulaşan depo 1998 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir . firmamız bünyesinde 30 eleman çalıştırmaktadır. Çalışan elemanlarımızın en az tecrübesi olanı sekiz seneliktir. kurulduğumuz yıldan bu yana bizimle çalışan elemanlarımız bulunmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde 20 adet araç filosu bulunmaktadır. Beş adet küçük nakliye, beş adet orta Ölçekli nakliye, beş adet büyük nakliye, beş adet asansörlü nakliye bulunmaktadır. Asansörlerimiz Avrupa’dan getirilmiş son kalite markalardır. Kollerimiz oldukça kaliteli kartonlardan yapılmış dayanıklı yırtılması güç kolilerdir. Her kolileme için Pata pat pat Sarma işlemi için gazete kullanmaktayız beyaz eşyalarımız için özel kolilerimiz bulunmaktadır. Monteleme ve Demon-teleme için gerekli alet edavatlarımız bulunmaktadır. Firmamız gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Yük taşımak için gerekli olan K1 belgesine sahibiz.
Firmamız Yurt İçi ve şehirler arası taşımacılık için src , src1 , src 2 , src3 , src4 belgesine sahiptir. Ayriyeten şoförlerimizin psiko teknik raporları bulunmaktadır.

Related Posts
1 Comment

Saved as a favorite, I like your site!

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *