AraWhatsApp

Ankara İşyeri Depolama

Ankara İşyeri Depolama

Ankara İşyeri Depolama

Ankara işyeri depolama sektöründe Ulaşan depo olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara işyeri depolama ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz. Ulaşan depo olarak 124 konteyner 20 araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir. 25 yıllık tecrübemiz alanın da uzman ekibimiz ile hizmetlerimiz en üst seviyededir. Ankara iş yeri depolama yapmak istediğinizde ücretsiz ekspertizimiz iş yerinize gelerek fizibilite raporu çıkarır. Depolama ile ilgili gerekli planlamalar yapılır ve ekiplerimiz iş yerinize gelir. İşyerindeki eşyaların hepsini veya belirlemiş olduğunuz eşyaları kalıcı patpat naylonlar ile paketler. Evrak, belge gibi küçük eşyalarınızı tek tek özenle paketler. Monte ve de-monte işleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Her türlü alet edevatımız mevcuttur. Eşyalarınız karşılıklı sözleşme ile sigortalanır. Ankara işyeri depolama, işyeriniz büyüdükçe alan açmak için, işyerinizde tadilat yapmak istediğinizde veya işyerinizi taşımak istediğinizde depolama hizmeti almanız gereklidir.
  • Uygun fiyatlı ve kaliteli depolama.
  • Uzun süreli veya kısa süreli depolama.
  • Tadilat sırasında hasar alma riskini ortadan kaldırın.
  • İşyeri taşıma esnasında artık kullanılmayacak eşyalarınızı depolayabilirsiniz.
  • Önemli evrak ve belgelerinizin kaybolma ve zarar görme riskini ortadan kaldırın.
  • Kullanılmayan veya fazla ofis mobilyalarının zarar görmeden depolayın
  • Ankara işyeri depolama fiyatlarımız hizmet katilemize göre en uygun şekilde biçimlendirilmiştir.
Ankara işyeri depolama siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda günlük, haftalık, aylık, yıllık, belirli süreli veya belirsiz süreli depolayabilirsiniz. Ofisinizde veya işyerinizde herhangi bir nedenden dolayı tadilat yaptırabilirsiniz. Tadilat sırasında eşyalarınızın hasar görme olasılığı fazladır. Ankara işyeri depolama bu sürede sizlere süreli hizmet vermekten gurur duyar. Ankara işyeri depolama işyerlerinizi taşırken güvenilir ve profesyonel firma ile çalışmanız eşyalarınızın zarar görmesini engeller. 30 adet personelimiz bulunmaktadır. Personellerimiz deneyim li ve alanlarında uzman kişilerdir. Personellerimizin en az iş tecrübesi 8 yıldır. Kurulduğumuz günden bu güne yani 25 yıldır bizimle çalışan personelimiz bulunmaktadır. Eski iş yerinizde kullanmadığınız ama uzun süre işinize yaramayacak ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Ankara işyeri depolama sizin için önemli belge, evrak, arvişleri depolar. Evrak işleri çok zahmetlidir ve zamanla çok fazla yer kaplamaya başlar. Makbuzlar, faturalar, klasörler, notalar, önemli belgeler zamanla çok fazla birikir. Dolayısıyla fazla alan kaplamaya başlar. Hem alandan tasarruf hemde dağınıklığın engellemesi için depolama hizmetleri alabilirsiniz. Bazı önemli belgelerin ne kadar süre ile tutulacağını yasalar belirler. Her zaman lazım olmayan ama istediğiniz her an ulaşabileceğiniz evrakları güvenli bir şekilde arvişlemek isterseniz bize ulaşın. İşyeri ofis eşyalarınız, evraklarınız mevsimsel değişikliklerden etkilenmemesi için klimalı ortamda muhafaza edilmektedirler. Klima aynı zamanda neme, rutubete ve küfe karşı önlem alır. Temizlik düzenli olarak yapılır ve haşere olayı kesinlikle gerçekleşmez. Ankara işyeri depolama, dağınık bir ofis alanının üretkenliği azaltabilir, dikkat dağınıklığına neden olur ve olumsuz bir çalışma ortamı yaratır iş verimliliğinizi düşürür. Ofis alanını düzenlemek için zaman ayırmak, çalışma ortamını daha temiz hale getirmek için çok fazla zaman harcamak zorunda kalırsınız. Fazladan ofis eşyaları, dosyalar, evraklar, arvişler, belgeler, ofiste yer kaplamak yerine güvenli bir ofis eşyası depolama ünitesinde saklanabilir. İhtiyaç duyduğunuzda eşyalarınızı alabilir veya ekleme yapabilirsiniz. Ankara işyeri depolama, eşyalarınız sözleşmele ile sigortalanır. Tesisimiz 7/24 kamera sistemi ile işlenmektedir. Vardiyalı bekçilerimiz bulunmaktadır. Yasal evraklarınız için özel kasa mevcuttur. Yangın çıkma olasılığın karşı tüm önlemler alınmıştır. Ankara işyeri depolama hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayın.
2 Comments
İsmail

İşyerimde ki fazla alet edavatların depolamasini 1 yıl önce yapmıştık ara ara gidip lazım olanları alıyorum. Tavsiye ederim

Teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *