AraWhatsApp

Ankara Kişisel Eşya Deposu Kiralama

Ankara Kişisel Eşya Deposu Kiralama

Ankara Kişisel Eşya Deposu Kiralama

Ankara kişisel eşya deposu kiralama hizmeti sunan Ulaşan depo 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Evinizde veya ofisinizde yeteri kadar yer olmadığında bir süre sonra eşyalar yığılmaya başlar. Değerli eşyalarınıza yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu kargaşanın içinden çıkmak için değerli eşyalarınızı, fazla eşyalarınızı depolamak en mantıklı çözümdür. Günümüz şartlarında genel olarak apartman dairelerinde oturulmaktadır. Apartman dairelerinde depolama alanları yetersizdir ve çoğunlukla bodrum katı yoktur. Ankara kişisel eşya deposu kullanmak için birkaç neden;
 • Sevdiğiniz birinden kalan değerli ve hatıra olan eşyaları koyacak yeriniz kalmadıysa depolama alanı kiralayabilirsiniz.
 • Bebek arabaları, bebek araba koltukları, beşikler, bebeğiniz ve çocuğunuz için aldığınız büyük oyuncaklar ihtiyacınız kalmadığında çok yer kaplar. İleride bu eşyaları kullanabilme ihtimaliniz varsa.Bu eşyaları feda etmeniz gerekmez bizimle saklamanız yeterli.
 • Daha küçük bir eve taşınabilirsiniz veya büyük aile üyelerinizle yaşamak isteyebilirsiniz. Yeni yeriniz de fazla olan eşyalar için depolama seçeceğini kullanabilirsiniz.
 • Dolaplarınızda, bodrum katınızda kısacası evinizde yer yoksa alan açmak için fazla olan eşyaları depolayabilirsiniz.
 • Tadilat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için depolama yapabilirsiniz.
 • Bahçecilik veya ahşap işleri gibi hobileriniz varsa sezon dışında kişisel depolamayı kullanabilirsiniz.
 • İşletme sahibi iseniz de envanterleri ekipmanları veya belgeleri depolamak için de kişisel depolamayı kullanabilirsiniz.
 • Üst üste koli yığınlarının arasında evinizde veya işyerinizde kendinize yer bulamıyorsanız günlük olarak ihtiyaç duymayacağınız eşyaları depolayabilirsiniz.
 • Arşiv, evrak, belge gibi daha sonra lazım olabilecek önemli eşyalarınızı depolayabilirsiniz.
 • Aktif olarak kullanmadığınız ama atmaya kıyamadığınız, daha sonra ihtiyaç duyabileceğiniz, yenisini almak istemediğiniz eşyaları depolayabilirsiniz.
 • Küçük bir işletmeniz varsa ve her zaman lazım olmayan eşyalarınızı, bazı aletlerinizi ve envanterlerini depolayabilirsiniz.
 • Büyük işletmeniz varsa ve yenileme yapmak istiyorsanız. Makineleri yenilemek gibi eski makineleri depolayabilirsiniz.
 • Tarihî eserlerinizi antika halılarınızı güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.
Ankara kişisel eşya deposu sizin için eşyalarınızı paketleyebilir ve nakliyesini gerçekleştirebilir. Az miktardaki eşyalarınızı getirebilirsiniz veya biz gelip alabiliriz. Daha fazla ve ebatı büyük olan eşyalarınız için uzman personellerimiz ve son teknoloji araçlarımız bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde 30 adet personelimiz bulunmaktadır. En az deneyimli olan 8 yıldır. 20 araç filosuna sahibiz. Beşi küçük, beşi orta, beşi büyük ve beşi ise asansörlü araçlarımızdır. Ankara kişisel eşya deposu 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Vardiyalı bekçilerimiz ile güvenliği desteklemekteyiz. Odalarımız konteynerlerimiz iklim kontrollüdür. Klima ile olumsuz hava şartlarından eşyalarınızın etkilenmesini önlemekteyiz. Aynı zamanda nem, küf, pas, rutubet gibi eşyalarınıza zarar verebilecek herhangi bir olayın gerçekleşmemesi için önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Mobilya, elektronik eşya, sanat eseri, tarihi eser, belge, evrak gibi sıcaklığa duyarlı eşyalarınızın çatlamasını, eğirilmesini, çürümesini, kurumasını veya başka bir hasarın olmasını engelliyoruz. Ankara kişisel eşya deposu odanızın veya konteynırın anahtarı sadece sizde bulunur. Kendi alanınızda geçici, orta vadeli veya kalıcı olarak istemediğiniz veya depolayamadığınız eşyalarınızı güvenli ve klimalı bir şekilde biz depolarız. Ankara güzel eşya deposu kiraladığınızda stressiz ve bütçe dostu bir depolama deneyimi yaşarsınız. Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutar. Personellerimizin alanlarında uzman ve profesyonellerdir. Firmamız en uygun fiyatlandırma ve bütçelendirme yaparak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşünür.
3 Comments
Ahmet

Yaklaşık bir yıldır depo kiraladım çocukların kullanılmayan eşyaları evde fazla olan eşyaları depoladık. Büyük eve geçene kadar depoda kalması mantıklı geldi. Tavsiye ederim

Teşekkür ederiz

Musa

1 yıldır eşyalarımız depolarında memnunuz tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *