AraWhatsApp

Ankara’da Ucuz Eşya Depolama

Ankara’da Ucuz Eşya Depolama

Ankara’da Ucuz Eşya Depolama

Ankara’da Ucuz Eşya Depolama 1998 ten beri tecrübeli geçmişimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Uzun yılların vermiş olduğu bilgiler ve deneyimler doğrultusunda eşya depolama sektöründe Ankara ucuz eşya deposu olarak her daim yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.
Ankara’da ucuz eşya depolamak için kiralık depolarımız mevcuttur.Ankarada ucuz eşya depolamak isterseniz,  hijyenik ortam koşullarında sürekli havalandırılan , rutubetsiz ve daima ilaçlanan bir ortamda eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz güvenilir bir mekandır. Eşyalarınızı sizin istekleriniz doğrultusunda sadece size özel bölümlerde istediğiniz koşullarda saklanmaktadır. Ankara ucuz eşya deposundan kiralama hizmeti alan müşterilerimizin bütün eşyaları sözleşme ve karşılıklı anlaşma ile güvence altına alınmaktadır.

 

 

Kiralama hizmetini nasıl sunmaktayız ?

Ankara Ucuz Eşya Depolama olarak Depolamak istediğiniz hangi eşya ise ekspertiz hizmetimiz kapınıza kadar gelip eşyalarınızın miktar şekil ebat ve kitlelerine göre size hangi depo koşulunun uygun olacağını ve kaç adet depoya ihtiyaç duyacağınızı belirler. İhtiyacınıza yönelik kaç metre küp depo alanınıza ihtiyaç duyduğunuz belirlediğimiz de ise anlaşmaya varıldığı noktada Ankara ucuz eşya deposu personeli sizin belirlediğiniz gün ve saatte gelerek depolanmasını istediğiniz eşyanın ambalajlamasını yaparak size üst düzey bir hizmet sağlamaktadır.Ambalajlama hizmetimizde eşyanızın türüne göre özel fıçılar yada havalı naylonlar gerektiği taktirde de streç filmler kullanılarak eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Kiralık depo sözleşmemiz de geçen bilgiler ve onaylar dahilinde önceden belirlenmiş oldugumuz nakliye aracımız kapınıza kadar gelerek depolanacak olan eşyanızı aracımıza istifler. Sizlere hizmet sunduğumuz kiralık deponuzda eşyalarınız size özel olarak istiflenir ve saklanır. Bizden kiralamış olduğunuz deponuzun anahtarını size teslim ederek dilediğinizde sizlere eşyalarınızı  görme ve eşyanızın durumu konusunda bilgi alabileceğiniz güvenli bir hizmet vermekteyiz. Ankara’da Ucuz Eşya Depolama Depomuzda sizlere hizmet vermek amacı ile 7/24 bekçilerimiz bulunmaktadır. Ankara ucuz eşya depolarımız hijyen kurallarına birebir uymakla beraber sonrası için de eşyalarınıza sigortalama yaparak sizlere güvenilir bir iş birliği sunmaktadır.Talebiniz doğrultusunda Ankara ucuz eşya depomuza önceden bir ziyaret sağlayarak depolarımızı yerinde görmek yada  daha sonra karar vermek için sizleri Ankara ucuz eşya depomuza bekliyoruz.Memnun kalacağınız bir iş ortaklığı ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

 

2 Comments
Esra

Kendilerine internet üzerimden ulaşım sağladım Ankarada en uygun en korunaklı güvenlikli depolama firması diyebilirim çok memnunum. 3 senedir eşyalarımı depolarında muhafaza ediyorlar hiç bir sorun yaşamadım yeni ev alana kadar eşyalarım ulaşan depo ile güvende tavsiye ederim

Teşekkür ederiz efendim👍🏻

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *