AraWhatsApp

Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama

Ankara eşya depolama denilince akla ilk geleniz! 1998 yılından bu yana hizmet verdiğimiz depolama alanında siz değerli müşterilerimizi memnun etmek birinci görevimizdir. Depolamak isteyeceğiniz hangi eşyanız olursa olsun siz değerli müşterilerimize gerek 7/24 saat sunduğumuz güvenlik kamera sistemimiz ile gerekse vardiyalı ve işine gönülden bağlı bekçilerimiz ile hizmet vermek adına sorumluluk alıyoruz.Bu sorumluluğun hakkını vermek için gece gündüz demeden uzman kadromuz ile her an iş başında olmaktan gurur duyarız. Eşyalarınızı aklınızda hiç bir soru işareti bırakmadan teslim edebileceğiniz Ankara eşya depolamaya gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Birçok konteyner seçeneği ile dilediğiniz gibi dilediğiniz koşullarda eşyalarınızı muhafaza etmek isteyeceğiniz güvenilir bir seçenektir.

Muhafaza etmek isteyeceğiniz hangi ürününüz olursa olsun temizlik , herhangi bir nedenden dolayı kırılma , çizik çatlak veya farklı bir sorunda biz size ücretsiz sunduğumuz sigortalama hizmetimiz ile her koşulda yanınızdayız. Evinizin kapısına kadar gelecek olan ücretsiz ekspertiz hizmetimizden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.Ankara ücretsiz Ekspertiz hizmetimiz eşyalarınızın şekil boyut ve hacimlerine göre fiyatlandırma yaparak size en iyi hizmeti sunacaktır. Ankara eşya depolamaya eşyalarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz sürede yada süresiz olarak teslim edebilirsiniz.Tecrübe;
Uzun yıllar süre gelen varlığımız ile tecrübelerimize dayanarak
Sizlere en üst düzeyde hizmet vermeyi bir borç biliriz. Misyonumuz olarak ilk sırada müşteri memnuniyetini benimsemekteyiz. Bu doğrultuda sıkı çalışan ekiplerimiz ile size güvenilir bir hizmet vermek adına Ankara eşya depolamaya güveninizi tereddütsüz sağlayabilirsiniz. Vizyon olarak ise sizlere daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Umarız ki aldığınız hizmetten memnun kalır güven esasına dayalı karşılıklı anlaşma ile uzun yıllar birliktelik sağlayabileceğimiz kazan kazan felsefesi birlikte ilerlemekten onur duyarız.

 

 

Sigortalama : Ankara’da eşya depolama alanında en güvenli firma olduğumuzu eşya sigortalama işlemi ile de ispatlamaktayız. İmzalanan sözleşmeden sonra yapılması gereken ilk iş belirlenen ve fizibilitesi çıkartılan raporun içerisindeki eşyaları sigortalamaktır. Eşya sigortalama işlemi sonucunda eşyanıza herhangi bir zarar Çizik kırılma hasar alma durumunda eşyanız yenilenerek temin edilmektedir.

 

Sözleşme : Ankara Eşya Depolama firmamız her türlü ayrıntıyı düşünerek siz değerli müşterilerimize en güvenilir hizmeti vermek adına karşılıklı sözleşme ile işlemimizi daha ispatlanabilir hale getirdik.  Karşılıklı sözleşme ile iki tarafıda memnun ederek  karşılıklı haklarımızı gözetebildiğimiz maddeler ile 2 tarafıda memnun etmekteyiz.

 

 

Ücretsiz Ekspertiz : Ankara EŞya depolama firmamıza ulaşım sağladığınız takdirde ilk aşama olarak siz değerli müşterimiz için Ankara ücretsiz ekspertiz uygulamamızı devreye sokuyoruz. Ankara Ücretsiz Ekspertiz profesyonel ekibi ile eşyalarınızın hacimini, değerini , miktarını, tesbit ederek fizibilite raporu çıkarır ve fiyatlandırma listesi ile siz değerli müşterilerimize sunar. Siz değerli müşterimizin bütçesine uygun raporlama sonucunda karşılıklı anlaşmaya varılarak diğer aşamalara geçilir.

 

Google arama motorundan Ankara’da eşya depolama firması yazdığınızda ilk sayfada bizi göreceksiniz. Bizimle iletişime geçerek evinize iş yerinize ücretsiz ekspertiz göndermekteyiz. Gelen ekspertiz ile depolanacak eşyalar belirlenerek boyutları ağırlığı hesap edilerek bir fizibilite raporu çıkartılmaktadır. Çıkartılan fizibilite raporu sonucunda size ve bütçenize en uygun fiyatlandırma yapılarak ardından iki tarafı da memnun edecek sözleşme imzalanmaktadır.

 

2 Comments
Sema

Fazla ev eşyalarımı ve kıymetli eşyalarımı depolamada ulaşan depoyu tercih ettim ve çok memnun kaldım tavsiye ederim

Teşekkür ederiz

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *