AraWhatsApp

Ankara’da Eşya Depolama

Ankara’da Eşya Depolama

Ankara’da Eşya Depolama

Ankara’da eşya depolama sektöründe öncü olan Ulaşan depo 25 yıllık tecrübesi ile siz değerli müşterimize hizmet vermektedir. Alanında profesyonel ve uzman ekiplerimiz tarafından nedeni ne olursa olsun eşyalarınızı depolamaktayız. Ankara eşya depolama denince akla gelen ulaşan depo şu anda kullanmadığınız eşyalarınızı, manevi değeri olan ama satmak veya atmak istemediğiniz eşyalarınızı, satışa koyduğunuz ama satılmayan depo alanınız olmadığı eşyalarınızı, yeni eviniz veya ofisiniz küçük olduğu için sığmayan eşyalarınızı belirli süre ya da süresiz bir şekilde depolamaktadır.
Ankara’da eşya depolama da sırada birinci gelen ulaşan depo 7/24 güvenlik kamera sistemleri ve vardiyalı bekçilerimizle eşyalarınız her zaman bizimle güvende kalacaktır.
Ankara’da EŞya Depolama firmamızın 15 filo ve 124 konteyner bile geniş depolama hacmine sahibiz. Temizlik ve dezenfektana önem verip depolamış olduğunuz eşyalarınızın küflenmesini ve herhangi bir haşere olayına karşı her zaman korumaktayız.

 

 

Tecrübe; Ankara’da birçok eşya depolama şirketi bulunmaktadır ama köklü ve alanında uzman ulaşan depo olarak siz müşterilerinize kalite standartları gereğince en üst düzeyde hizmet vermekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ilk planda yer almaktadır.
Ankara’da eşya depolama için karar verdiğinizde Google’a Ankara eşya depolama yazdığınız zaman ilk biz çıkmaktayız ve eşyalarınızın depomuzda süreli veya süresiz bir şekilde depolanması için evimize veya iş yerinize ücretsiz ekspertiz göndermekteyiz.
Ankara ücretsiz Ekspertiz eşyaların hacmi kaplayacağı alan ve büyüklükleri ile fiyatlandırmayı belirler. Eşyalarınız uzman ekiplerimizce paketlenir değerli, kırılacak veya çizilecek eşyalarınız en özenli bir şekilde paketleyip araçlarımız ile depomuza getirememektedir. Monte, de-monte ekibimize ait olup herhangi bir kırık çizik hasar söz konusu olduğunda sigorta mevcuttur.
Ankara’da eşya depolama sektöründe köklü ve öncü olmanın verdiği sorumluluk ile hareket etmekteyiz.

 

6 Comments
Mehmet

Ankara’da eşya depolama işlemlerimizi yıllardır ulaşan depo ile yapıyoruz tavsiye ederim

Teşekkürler efendim

Ali

Ofis eşyalarımı ve ev eşyalarımı ulaşan depo ile güvenle depoladik çok memnun kaldık tavsiye ederiz

Fadime

Evde ki fazla eşyalarımı ve ananemden kalan kıymetli eşyaları ulaşan depo ile güvenle taşıdık ve depoladık yıllardır çok güvendiğim bir firmadır tavsiye ederim.

Teşekkür ederiz efendim her zaman müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *